Kronikë

Gjendet e pa jetë një 45-vjeçare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:08 - 25/02/20 |
Opi Nion

Një 45-vjeçare është gjetur e pajetë ditën e sotme në Cërrik.  Policia njofton se, gruaja është gjetur në banesën e saj në fshatin Xibrakë.

Nga verifikimet e bëra nga autoritetet, në trupin e 45-vjeçares nuk janë konstatuar shenja dhune.

Ndërkohë ende është i paqartë shkaku i vdekjes, ndërsa grupi hetimor po punon për  dokumentimin dhe zbardhjen  të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas