Kronikë

Gjendet e mbytur gruaja në “Osum”, policia e zjarrëfiksja nxjerr trupin e pajetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:28 - 07/12/21 |
Opi Nion

Një grua është gjetur e mbytur mëngjesin e sotëm në lumin Osum. Policia bën me dije se viktima ende e paidentifikuar është rreth 70-vjeçe, Ndërkohë efektivët e policisë së bashku me shërbimet e zjarrëfikses kanë nxjerr trupin e pa jetë nga lumi.

“Rreth orës 09:00, në lumin Osum është gjetur e mbytur një shtetase e paidentifikuar, rreth 70 vjeçe.

Shërbimet e policisë së bashku me shërbimet e zjarrëfikses kanë nxjerr trupin e pa jetë nga lumi”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e viktimës./Opinion.al

Pas