InstaBIZ

Gentian Zenelaj: Nga mesi nëntorit do të bëhem baba i një vajze


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:23 - 28/10/15 |
root

image

Gentian Zenelaj do të bëhet përsëri baba. Bashkëshortja e tij Aida është në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Në Facebook aktori i humorit postoi një foto të djalit të Daniel me mbishkrimin “fotoja e parë e ju të dy bashkë” dhe ne nxituam për ta pyetur se çfarë gjinie do të kishte bebi i dytë i familjes   Zenelaj. ” Do të jetë vajzë, një vajzë mistrece që nga mesi nëntorit do më bëjë mua baba për herë të dytë”, thotë Genti për Opinion.al. I pyetur se a e dëshironte vajzë fëmijën e dytë, Genti thotë, ” vajzë e doja lus Zotin vetëm të jetë mirë”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas