InstaBIZ

Gena feston 44 vjetorin me miqtë artistë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:46 - 16/11/15 |
root

imageimage

image

Ai është këngëtari më i njohur në Diasporë dhe numëron shumë fansa.

Gena ka festuar mbrëmë 44 vjetorin e tij të lindjes, në shoqërinë e miqve artistë dhe duket shumë i lumtur.

Të ftuara kanë qenë këngëtaret Soni Malaj, Rozana Radi, Aurela Gace, Endri Prifti, etj.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas