Aktualitet

Garda ne alarm, nje dron mbi shtepine e Rames


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:19 - 13/11/15 |
b.f

Nje dron qe ka fluturuar mbi shtepine e Rames ne Surrel ka vene ne levizje Garden, qe sipas Opinion.al  eshte duke kontrolluar kudo per te kuptuar origjinen dhe arsyet e tij. Nuk dime nese ka qene ndonje dron filmimi, ai qe ka krijuar kete alarm duke prishur qetesine e familjes kryeministrore.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas