Sport

Futbollistja shqiptare shënon tre gola për 155 sekonda për Realin e Madrid


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:15 - 06/02/21 |
Opi Nion

Sulmuesja nga Kosova, por me pasaportë suedeze, Kosovare Asllani ka dhuruar spektakël në kapionatin spanjoll për femra.

Asllani, e cila luan me me Realin e Madridit ka shënuar tre gola për 155 sekonda, duke mposhtur alencian me rezultatin 3-1.

Më herët sulmuesja 31-vjeçare ka luajtur edhe me fanellat e PSG-së dhe Mançester Sitit.

Pas