Aktualitet

Furgoni përplaset me motorrin, humb jetën një person në aksin Elbasan-PeqinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:49 - 22/09/22 |
Opi Nion

Një aksident i ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Bishqem i ka marrë jetën një personi.

Sipas “Tv Klan.al”, një furgon është përplasur me një motor dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motorrit.

Ndërkohë, ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa në vendngjarje ndodhet policia, e cila po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./Opinion.al

Pas