Kronikë

Furgoni godet “Benz-in” në Milot-Thumanë, plagosen dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:16 - 02/06/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin Milot-Thumanë, pranë mbikalimit te Bushneshit.

Mësohet se një furgon me pasagjerë ka goditur nga pas një mjet tip “Benz”. Nga përplasja e mjeteve kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë dërguar për mjekim në spital.

Sipas informacioneve, dyshohet se furgoni ka bërë ka bërë devijim të gabuar nga rruga. Ndërkohë, autoritete kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë  nisur punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas