Kronikë

Furgoni bie në greminë në Qafën e Muzinës, dyshohet për viktima


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:58 - 26/08/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër në Qafën e Muzinës. Një furgon ka dalë nga rruga dhe ka rënë në greminë.

Burime për tvklan.al thonë se ka dyshime për 2 të vdekur. Në vendngjarje kanë shkuar forcat policore dhe ambulanca.

Nuk dihet ende sa persona ka brenda furgonit. Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë të paqarta.

Pas