Aktualitet

Ftohet moti, nesër temperaturat i afrohen zeros 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:05 - 28/11/15 |
b.f

Duket se dimri tashmë ka mbërritur. Ditët e buta të nëntorit  morën fund dhe nga dita e nesërme prashikohet një ulje e ndjeheshme e temperaturve minimale.

Në të njëjtën kohë, shirat do të ndalen dhe do të ketë  ditë të kthjellëta.

Pritet që nesër temperaturat minimale në kryeqytet të arrijë në 1 gradë celcius, por ditët në vazhdim do të ketë sërish një rritje të lehtë, sipas açu ëeather.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas