Sport

FSHF publikon çmimet e biletave për ndeshjen ndaj San Marinos


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:48 - 06/09/21 |
Opi Nion

Mbrëmjen e së mërkurës Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të përballet me San Marinon, për kualifikueset e Botërorit Katar 2022.

Ndërkohë Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar edhe çmimet e biletave. Sikurse shihet në posterin e FSHF çmimet e biletave variojnë nga 500 lekë të rinj për personat që janë të inkuadruar pas porte dhe çmimi më i lartë është në tribunën VIP me koston e 12,000 lekësh të reja.

Kujtojmë se ditën e djeshme Kombëtarja Shqiptare fitoi ndeshjen me Hungarinë me rezultatin 1-0.

Pas