Politikë

Frrokaj: Basha do të bëj një analizë për humbjen dhe do të reagojë drejt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:34 - 08/03/22 |
Opi Nion

Ish-kryetari i Bashkisë së Lezhës Fran Frrokaj ka folur para gazetarëve lidhur me humbjen e zgjedhjeve të 6 marsit.

Ai tha se Basha do të bëj një analizë për humbjen e zgjedhjeve dhe të marrë vendimet e duhura për të reaguar në mënyrë të drejtë mbi situatën ku gjendet Partia Demokratike.

Basha do të bëjë një analizë, patjetër që do të analizojë situatën. Të gjenden shkaqet, të cilat janë kolektive dhe subjektive dhe pastaj unë besoj tek përgjegjshmëria e tij dhe them që do të reagojë drejt”,-tha Frrokaj./Opinion.al

Pas