Bota

Foto+Video/ Burgu i ferrit, aty ku ISIS mbante skllavet e seksit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:07 - 02/09/16 |
root

Këto imazhe të forta vijnë nga brenda burgut të ferrit, ku luftëtarë të ISIS mbanin femrat skllave që i shfrytëzonin për seks.

Brenda dhomave mund të shohësh njolla gjaku dhe dëshmi të tjera të dhunës që ushtrohej mbi gratë.

Fotot dhe video brenda ambienteve janë publikuar nga “Daily Mail”.

Burgu u zbulua pasi luftëtarët rebelë rimorën qytetin verior të Manbijit.

422532

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas