InstaBIZ

Fotot e reja, Rita Ora i lë pak vend imagjinatës dhe çmend rrjetin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:38 - 06/08/20 |
Opi Nion

Çdo foto e saj në rrjetet sociale merr komente dhe pëlqeime të shumta. E në fakt me fotot e fundit, Rita Ora ka ndezur rrjetin. Këngëtarja shqiptarja shfaqet buzë një pishine me rroba banje të arta që i lënë pak vend imagjinatës duke theksuar linjat e saj shpërthyese.

 

Pak ditë më parë, këngëtarja ka publikuar edhe disa foto topless.  Fotot kanë marr shumë shpejt një numër të lartë pëlqimesh dhe komplimentash.

Një ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit, Rita është duke punuar për dy disqe të reja dhe ka shumë bashkëpunime me artistë të njohur të muzikës.

 

 

Pak ditë më parë, këngëtarja e cila është dhe ambasadore e Unicef ka njoftuar një koncert nga shtëpia për të mbledhur fonde për fëmijët e prekur nga korornavirusi./Opinion.al

 

Pas