Aktualitet

Fotot e dhimbshme të emigrantëve, ju duhet të qepin gojën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:05 - 23/11/15 |
root

image image

Kjo proteste eshte me shume se e dhimbshme. Refugjate nga Siria, Iraku dhe Afganistani po protestojne kunder vendimit te Maqedonise, qe pengon kalimin e refugjateve nga Greqia dhe vendi i tyre dhe me pas per ne Perendim.

Disa protestues kane qepur gojen ndersa disa te tjere kane hyre ne greve urie.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas