InstaBIZ

Foto/Seks dhe ushqim, kështu mëkaton Olta Gixhari të dielaveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:00 - 02/05/16 |
root

Aktorja Olta Gixhari ka provokuar me një foto në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto të një çifti duke bërë seks dhe duke u ushqyer në shtrat dhe këtë e ka quajtur mëkatet e së dielës.

image

Mesa duket kështu kalon e diela edhe për vetë aktoren seksi, Olta Gixhari e cila është duke shijuar gjithnjë e më shumë lidhjen e saj të re.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas