Aktualitet

Fotolajm/ Ja si u shkatërrua makina që u rrëzua në tunelin e ShkopetitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:52 - 30/04/16 |
b.f

Dy të vdekur dhe dy të plagosur. Është ky bilanci paraprak pasi një automjet “Mercedez Benz” ka dalë nga rruga. Automjeti është me targë AA 923 FH.

Viktimat janë dy pasagjerët, ndërsa të plagosur kanë mbetur drejtuesi i mjetit dhe një person tjetër, të cilët janë dërguar në spital.

Dy të vdekur dhe dy të plagosur. Është ky bilanci paraprak pasi një automjet “Mercedez Benz” ka dalë nga rruga. Automjeti është me targë AA 923 FH.

Viktimat janë dy pasagjerët, ndërsa të plagosur kanë mbetur drejtuesi i mjetit dhe një person tjetër, të cilët janë dërguar në spital.

 

Makina ka dalë nga rruga, sa del nga tuneli i Shkopetit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13: 45 minuta.

Paraprakisht policia bën me dije se aksidenti mund të ketë ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit nga ana e drejtuesit të mjetit, ose ndonjë problem shëndetësor i tij.

Po ashtu mësohet se 4 personat që ndodheshin në makinë janë nga e njëjta familje, me mbiemër Rexhepi. Policia dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje.

rexheeerec

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas