-Jetë dhe Stil

Foto/lajm : “I keni bërë blerjet për sot?!”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:49 - 24/10/15 |
root

Po ju i keni bërë blerjet e reja për shtëpinë tuaj?!…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas