Aktualitet

Fotolajm/ Deputeti i ri i Partisë SocialisteBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:42 - 26/10/15 |
b.f

 

largea_screen-shot-2015-09-05-at-9-52-47-pm1441484572

Rama-Ndocaj fushata e zgjedhore 2013 ne Lezhe

 

12140825_1078262958873899_4761557884724215656_n

Nard Ndoka PDK dhe  Eduard Ndocaj FDK bashkojne votat per lokalet 2015

 

 

ffffffffff3

Nga fushata e PS ne Lezhe 2013

eduard_ndocaj_9192

Foto e marre nga profili i Ndocajt ne Facebook

 

rama-ndocaj

Rama-Ndocaj tek dreka e famshme ne Milano ku Ndocaj tha se ka paguar 8 mije euro

887500_1640852702854731_7482820174851957777_o

Foto e marre nga profili i Ndocajt ne Facebook

12079503_514347582065885_6132897581383909634_n

Foto e marre nga profili ne Facebook Ndocaj ne Milano ku edhe banon

 

eduart-ndocaj

Foto nga profili ne Facebook

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas