InstaBIZ

Fotoja më interesante në Instagram është…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:50 - 13/11/15 |
root

Asaj i pëlqen gjithnjë të provokojë, ndaj jo më kot është këngëtarja më e komentuar e showbiz-it shqiptar.

Në rubrikën InstaBiz do të shpallim çdo ditë foton më interesante të ditës dhe sot më interesantja na duket kjo fotografi e Era Istrefit, me këtë lëpirëse në gojë.

image

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas