InstaBIZ

Fotoja e pazakontë e Lulzim Bashës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:45 - 24/01/21 |
Opi Nion

Në përgjithësi i rezervuar në elementët e jetës së tij private dhe familjare, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është shfaqur këtë të dielë në një imazh jo të zakonshëm.

Në fakt ka qenë bashkëshortja e tij Aurela, e cila në instagram ka publikuar një foto, ku Lulzim Basha shihet ndërsa i lexon një libër vajzës së tij, Viktoria.

“Sonte në kohë për t’i lexuar gocës librin e preferuar”, shkruan Aurela duke ndarë në rrjet foton./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

Pas