Aktualitet

Fotografuan tunelet e uzinës së Poliçanit, dy gra të huaja  ndalohen nga policiaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:54 - 21/08/22 |
Opi Nion

Dy gra të huaja janë ndaluar nga policia, pasi janë kapur duke fotografuar një tunel që të çonte drejt uzinës së Poliçanit.

Godina është blinduar nga forca të shumta policie, ndërsa bëhet me dije se turistet kanë thyer kyçin e një tuneli ku mbaheshin makineritë që prodhonin pjesë për pajisje per kundërajrorët.

Aktualisht në Berat ka mbërritur Drejtori i Policisë së Beratit, Policia Ushtarake dhe dy furgona të FNSH./Opinion.al

Pas