InstaBIZ

Foto/ Von Der Leyen takon Dua Lipën: Ti ke një ndikim kaq të madh në botë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:26 - 11/11/21 |
Opi Nion

Presidentja e Komisionit Europian, Ursula Von Der Leyen, ka takuar këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa.

Këtë gjë ajo e ka treguar përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, ku presidentja ka ndarë edhe një foto me këngëtaren me origjinë shqiptare.

Von Der Leyen nuk e ka fshehur kënaqësinë e këtij takimi dhe nuk i ka kursyer fjalët e mira, teksa shkruan se Dua ka një ndikim shumë të madh në botë.

Shumë e lumtur që takova DUA LIPA-n në Çmimet e Lidershipit të Këshillit Atlantik. Dua, ti ke një ndikim kaq të madh në botë. Me muzikën tuaj dhe energjinë tuaj unike, ne të gjithë “ngrihemi në ajër”,”-shkruan ajo duke përdorur titullin e albumit të Dua Lipas, “Levitating”./Opinion.al

Pas