-Jetë dhe Stil

Foto/ Vjeshta po afron, ja modelet e xhaketave për të qenë në modë


               Publikuar në : 18:29 - 21/08/19 |
xhu lia

Dalëngadalë po lëmë pas stinën e verës dhe duket se vjeshta është shumë pranë. Për këtë arsye është çasti për të menduar rreth garderobës dhe veshjeve për të qenë stil gjatë stinës së re që po afrohet.

Sipas stilistëve xhaketat pritet të jenë shumë në modë këtë shtator dhe disa prej tyre janë klasifikuar si më të pëlqyerat.

Këtë sezon do të mbizotërojnë xhaketa me ngjyrë të errët dhe gjithashtu me ngjyra të ndezura. Xhaketat me kuadrata apo prej pambuku do të jenë gjithashtu një trend i muajve të ftohtë të vjeshtës dhe dimrit.

Më poshtë ju tregojmë 10 modele xhaketash që do të ishte mirë t’i kishit në garderobën tuaj./Opinion.al/

Pas