-Jetë dhe Stil

Foto/ Vjen në jetë vajza e Albanit dhe Miriamit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:18 - 28/11/15 |
b.f

Albani dhe Miriam janë prindër tashmë. Vajza e tyre ka ardhur në jetë dhe gëzon shëndet të plotë. Lajmin e konfirmon në FB vetë këngëtari, i cili poston edhe një status, dedikuar vajzës që ka lindur në Ditën e Flamurit dhe që çifti e ka pagëzuar me emrin Ameli.

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas