InstaBIZ

FOTO/ Vidhet makina luksoze e Tom Cruise gjatë xhirimeve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:03 - 27/08/21 |
Opi Nion

Aktori i famshëm i Hollivudit, Tom Cruise, ka rënë pre e një ngjarjeje të shëmtuar.

Sipas mediave të huaja gjatë xhirimeve në Birmingam për serinë e shtatë të “Mission:Impossible”, aktorit i është vjedhur makina e tij personale.

Vetura e përdorur nga ylli i kinemasë ndodhej jashtë “Grand Hotel” dhe në të ndodheshin sende me vlerë që kushtonin mijëra paund. Makina luksoze, “BMV X7” u gjend më vonë në një zonë të afërt nga ajo ku ishte vjedhur.

Hetimet e policisë po vazhdojnë pasi po kontrollojnë kamerat e sigurisë për të zbuluar autorin e ngjarjes./Opinion.al

Pas