Aktualitet

Foto-Video/ Don Bosko si Venecia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 11/04/19 |
Opi Nion

U deshëm vetëm disa minuta reshje shiu të dendura dhe zona e “Don Boskos” në Tiranë ti ngjasonte Venecias.

Për automjetet por më tepër për këmbësorët ka krijuar probleme ndërsa lartësia e ujit arrti në disa centimetra. Kjo është një zonë problematike në kryeqytet që pak reshje shiu përmbytet./ Opinion.al

19374fa1-2734-4f5f-ba2c-ee72e31fe89b b45b0d7e-5575-44c5-a213-9e76e5deb769 98ac38d1-5cdd-4cb2-a836-ab0c82690ae0 5600141f-8b4d-4d03-b5c4-2c9f3ceebe8e 9139aa9c-d91e-49ff-a6d6-ce5a3df60c32 1a72da04-242a-4f89-b61c-8a9d56e0067b cb3761da-7ad3-4e48-a490-acb81e860adc b3f87199-9e9e-49ee-8d94-0efc93930255 39a54b28-941c-4161-b664-fbff22caff00
<
>

Pas