Aktualitet

FOTO/ Vaksinimi, mbërrijnë në “Air Albania” figura të artit dhe politikës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:03 - 21/02/21 |
Doriana Çepunaj

Sikurse ishte njoftuar më herët nga kryeministri Edi Rama këtë të dielë nis vaksinimi i personaliteteve të moshës mbi 80 vjeç.

Në stadiumin “Air Albania” kanë filluar të mbërrijnë emra të njohur të artit, si Tinka Kurti, Sherif Merdani, Margarita Xhepa, etj.

Gjithashtu, pranë stadiumit po shkon edhe ish-Presidenti Alfred Moisiu.

Kryeministri Edi Rama tha se ata do të jenë të parët që nisin një proces të tillë dhe do të vazhdojë me personat e zakonshëm.

 

Pas