InstaBIZ

Foto/U fejuan pak ditë më parë çifti i njohur dorë për dore në New York


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:46 - 09/12/19 |
xhu lia

Pak ditë më parë aktorja e njohur Emma Stone u lidh në fejesë me të dashurin e saj prej shumë vitesh, Dave Mccary.

Ai publikoi një foto në Instagramin e tij ku të dy shfaqen së bashku dhe Emma tregon unazën.

Aktorja dhe shkrimtari u fotografuan për herë të parë së bashku që pas shpalljes së fejesës në një event në New York.

Dorë  për dore të dy dukeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin dhe gjithashtu shumë të qeshur. /Opinion.al/

Pas