-Jetë dhe Stil

Foto/ Trendet e kësaj vjeshte kanë kryefjalë ‘thjeshtësinë’


               Publikuar në : 11:06 - 18/09/19 |
xhu lia

Si çdo vit edhe këtë herë java e modës së Londër tregoi se cilat priten të jenë trendet e ndryshme në modë gjatë këtij sezoni.

Duket se këtë sezon mbizotëron koncepti i’ thjeshtësisë’ në të përditshmen tonë dhe diçka e tillë shihet edhe fotot e mëposhtme.

Fustanet e bardha, çanta e kuqe etj janë vetëm disa prej trendeve që pritet të jenë kryefjala e stilit këtë vjeshtë./Opinion.al/

Pas