InstaBIZ

Foto/ Të gjithë sytë tek tatuazhi i ri i Brad Pitt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:11 - 28/08/19 |
xhu lia

Aktori hollivudian Brad Pitt ka marrë pjesë në festivalin e 76-të të filmit në Venecia. Por duket se diçka që ka tërhequr vëmendjen në pamjen e tij është pikërisht një tatuazh në krahun e tij të djathtë.

Tatuazhi është një njeri dhe hija e tij. E veçanta e këtij tatuazhi qëndron në faktin se është realizuar afër tatuazhit tjetër të cilin Pitt e ka bërë posaçërisht për ish-gruan e tij Angelina Jolie.

Aktori ndodhet në festivalin e Venecias për filmin e tij më të fundit me titull “Ad Astra” ku luan rolin e një astronauti./Opinion.al/

Pas