InstaBIZ

Foto/ Tashmë Dua Lipa ndihet pjesë e familjes Hadid


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:48 - 14/09/19 |
xhu lia

Ndonëse kanë vetëm pak muaj që janë bashkë gjërat mes këngëtares shqiptare Dua Lipa dhe Anwar Hadid, po avancojnë çdo ditë e më shumë.

Dua po shihet shumë me familjen e Anwar dhe duket se shumicën e kohës e kalon me ta. Gjatë ditës së djeshme Dua ka qenë së bashku me motrat dhe nënën e Anwar duke bërë shëtitje me kuaj.

Ka qenë nëna e tij, Yolanda e cila ka publikuar një foto dhe krahas saj ka shkruar: “Koha për familjen”.

Më pas kjo foto është hedhur edhe nga Dua, e cila tashmë ndihet pjesë e familjes. Ndërkohë Anwar gjatë muajit gusht vizitoi Kosovën në kohën e “Sunny Hill Festival”./Opinion.al/

Pas