Aktualitet

FOTO/ Takim me qytetarët në Kavajë, Basha hipën mbi kofanon e makinës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:10 - 11/03/21 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është ditën e sotme në një takim me demokratët në Kavajë, teksa ka nisur gjithashtu dhe fushatën elektorale.

Nga disa foto të publikuara në rrjet duket se është pritur nga një numër i lartë banorësh të cilët janë grumbulluar duke thyer kështu kufizimet për parandalimin e koronavirusit.

Kryedemokrati Basha i rrëmbyer nga euforia e momentit dhe e turmës ka hipur mbi kofanon e makinës, teksa i ka përshëndetur demokratët me simbolin e kësaj partie, dy gishta lartë./Opinion.al

Pas