-Jetë dhe Stil

Foto/ Si të dalloni nëse çanta juaj është origjinale apo jo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:35 - 17/01/17 |
root

E keni dashur për kohë të gjatë. I keni vendosur syrin një çante të caktuar. Madje edhe keni kursyer para, dhe tashmë jeni të gatshëm ta bleni çantën tuaj të preferuar.

Por para se ta bëni këtë, bëni një studim të vogël rreth karakteristikave të markës që do të blini. Keni parasysh se çdo markë ka karakteristika dalluese, transmeton Klan Kosova.

Ndoshta doni të dini për “sekretet” e vogla se si të zbuloni imitimet e çantave. Më poshtë shihni disa karakteristika për të bërë dallimin mes një ccante origjinale, dhe një false.

Kushtojini vëmendje detajeve

1-23

Shihni me vëmendje kopsat dhe zinxhirët

2-18

Shihni materialin

Emrat e markave

4-16

Numri serik

5-12

Paketimi

6-9

Karakteristikat dalluese

7-9

Pas