Life Style

Foto/ Si dukej Edi Rama kur ishte 5 vjeç


               Publikuar në : 21:03 - 09/07/19 |
Opi Nion

Jemi mësuar që portretin e kryeministri Edi Rama ta shikojmë gjithmonë me mjekër dhe me flokë pak të rënë, ndërsa jo rrallë herë ai eksperimenton dhe me veshjet e tij.

Pak ditë më parë, ai festoi ditëlindjen e 55-të të tij, por një foto e cila po qarkullon në rrjet na kthen 50 vite pas. Kohë në të cilën kryeministri ishte vetëm 5 vjeç, në këtë foto bie në sy se si para 50 viteve Rama ka të njëjta tipare, pa pësuar shumë ndryshime shprehinë ne fytyrës.

Faleminderit pafund dhe ndjesë për pamundësinë që t’u përgjigjem një për një, urimeve tuaja të pafundme për 55 vitet e mia. ‘Tekefundit s’kanë rëndësi vitet e jetës tënde. Ka rëndësi jeta në vitet e tua’, thoshte Presidenti Lincoln”, shkruante Rama krahas postimit për ditëlindje./ Opinion.al E.Xh.

Pas