Sport

Foto/ Shqipëri-Moldavi, tifozët në stadium: Rama ik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:32 - 11/06/19 |
Opi Nion

Në “Elbasan Arena” është zhvilluar këtë të martë ndeshja mes Shqipërisë dhe Moldavisë, e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020.

Shqipëria fitoi bindshëm, ndërkohë ajo që ra në sy në stadium ishte dhe një flamur shqiptar, mbi të cilin ishte shkruar “Rama ik”.

Mesa duket qytetarët e pakënaqur nga qeveria “Rama”, kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për të protestuar./ Opinion.al E.Xh.

Pas