InstaBIZ

Foto/ Selena Gomez shfaqet me të motrën në premierën e ‘Frozen 2’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:46 - 08/11/19 |
xhu lia

Premiera e filmit të dytë  “Frozen” u zhvillua u Los Angelos ku ishin të pranishëm, personazhe të njohur nga shoëbizi botëror.

Padyshim vëmendjen në këtë premierë e kanë tërhequr dy motrat, Selena Gomez dhe vogëlushja 6-vjeçare Grace Teefey. Dy motrat u shfaqen të veshura në petkun e personazheve të filmit.

Selena ishte e ngjashme me Anna-n, ndërsa Grace me protagonisten e filmit, Elsa-n. Ato pozuan në tapetin e kuq duke e shijuar shumë këtë moment./Opinion.al/

Pas