InstaBIZ

Foto/ Selena Gomez puth në buzë miken e saj, habiten ndjekësit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 13/11/19 |
xhu lia

Këngëtarja Selena Gomez pak ditë më parë ka qenë pjesë e koncertit të këngëtares dhe mikes së saj Julia Michaels, në Los Angelos.

Gomez u ngjit në skenë së bashku me miken e saj dhe kënduan këngën “Anxiety”. Por veprimi i Gomez në fund të koncertit i ka habitur të gjithë të pranishmit, pasi Selena e puthur miken e saj në buzë dhe më pas e ka publikuar foton në Instagram.

Gjithashtu mësohet se kohët e fundit ato kanë bërë një tatuazh të përbashkët.

Selena Gomez dhe Julia Michaels kanë qenë prej vitesh mikesha. Nuk dihet përse ka ardhur ky veprim nga Gomez./Opinion.al/

 

 

 

Pas