InstaBIZ

Foto/ Rita Ora nis një lidhje të re dashurie?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:33 - 05/12/19 |
xhu lia

Sipas mediave të huaja këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka nisur një histori të re dashurie.

Pak ditë më parë Rita është fotografuar se bashku me 23-vjeçarin Rafferty Law, ndërkohë që po shkonin në një bar në Londër.

Ndonëse nuk ka një reagim prej asnjërit nga të dy, ndonëse mediat e huaja vijonë të shkruajnë për lidhje dashurie mes tyre.

Ajo çfarë shtoi dyshimet e të gjithëve ishte tentativa e Ritës dhe Rafferty për të shmangur kamerat dhe paparacët./Opinion.al/

Pas