Life Style

Foto/Problemet me drejtësinë, Tahiri gjen qetësinë në malet e Tepelenës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:01 - 03/08/20 |
Opi Nion

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka vendosur të largohet nga zhurma e Tiranës dhe nga çështjet e tij me drejtësinë, duke shijuar pushimet në Tepelenë, vendi i origjinës së tij.

Tahiri ka publikuar foto ku tregon itinerarin e tij, duke vizituar fshatra dhe male të Tepelenës.

“Kuç – Gusmar – Llufe…. deri te Jaho Xhebra”, ka shkruar Tahiri, ku shfaqet i veshur sporti dhe i ulur buzë një lumi.

Aktualisht, ish-ministri po shijon qetësinë e pushimeve të gushtit, pasi në muajin shtator ai do të rinisë përballjen e tij me drejtësinë.

Pak ditë më parë Gjykata e Apelit ka kthyer çështjen për rigjykim nga e para të dosjes për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri./ Opinion.al

Pas