InstaBIZ

Foto/ Princ Harry dhe Meghan Markle të ftuar në dasmën e mikes së ngushtë


               Publikuar në : 10:25 - 21/09/19 |
xhu lia

Çifti mbretëror Princ Harry dhe Dukesha Meghan Markle ndodhen në Romë pasi kanë marrë pjesë në dasmën e mikes së ngushtë të Meghan, Misha Nanoo.

Ata janë shfaqur tejet elegantë në këtë event duke bërë që të gjithë të ftuarit t’i kishin sytë tek ata. Dukesha, e cila prej pak kohësh ka sjellë në jetë djalin e saj Archie, u shfaq e veshur me një fustan të zi dhe një palë vathë shumë elegante.

Ndërsa Princi kishte zgjedhur një kostum të zi. Gjatë javës së ardhshme pritet që Harry dhe Meghan të udhëtojnë drejt Afrikës, së bashku me djalin e tyre për shkak të impenjimeve që kanë./Opinion.al/

Pas