Aktualitet

Përplasen tre automjete në Elbasan, të plagosurit dërgohen në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:34 - 30/08/20 |
Al Do

Tre automjete janë përfshirë në një aksident pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd, në afërsi të fshatit Mengël.

Si pasojë e përplasjes kanë marrë lëndime të lehta tre persona, mes tyre edhe një i mitur.

Mësohet se tre të plagosurit janë dërguar në spitalin e Elbasanit për të marrë trajtimin mjekësor.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit./ Opinion.al

 

Pas