Aktualitet

Foto/Pas problemeve shëndetësore Fatos Nano shfaqet në publik,kapet duke blerë…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:26 - 12/06/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Fatos Nano është fotografuar në rrigët e Tiranës. Kjo është hera e parë që ai shfaqet në publik pas problemeve shëndetësore që pati disa muaj më parë.

Ai është fotografuar nga panoramaplus.al te “Shallvaret”, ku duket i veshur thjeshtë dhe po sheh për të blerë libra të përdorur.

Ashtu si shihet edhe nga foto, ai ka qëndruar disa momente duke parë titujt, i vëmendshëm në kërkimin e tij.

I veshur me një këmishë dhe pantallona “casual”, Nano kishte zgjedhur të “maskohej” me një palë syze dielli.

Kujtojmë se pak muaj më parë, në media u shkrua për problemet shëndetësore të tij. Në rrjet qarkulloi edhe një foto e Nanos, i cili po mbërrinte në spital me një karrocë më rrota.

Pas