InstaBIZ

Foto/Pas bashkëjetesës, Miley dhe partnerja e saj nisin të vishen njëlloj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:42 - 11/09/19 |
xhu lia

Marrëdhënia e re mes këngëtares Miley Cyrus dhe partneres së saj aktuale Kaitlynn Carter është në një fazë mjaft të mirë për të dyja.

Që prej ndarjes nga bashkëshorti i saj, Liam Hemsworth, Miley dhe e dashura e saj nuk janë ndarë për asnjë çast nga njëra-tjetra.

Së fundi ato janë fotografuar duke ecur dorë për dore në rrugët e New York. Gjithashtu ajo çfarë ra në sy ishte edhe veshja e tyre, ku dallohej që ishin kombinuar, duke u veshur të dyja  me të zeza.

Pas darkës së kaluar së bashku, Kaitlynn dhe Miley janë larguar për në shtëpinë e tyre ku aktualisht po bashkëjetojnë./Opinion.al/

Pas