-Jetë dhe Stil

Foto/ Palltot që do të jenë në ‘trend’ këtë vjeshtë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:35 - 28/08/19 |
xhu lia

Tashmë që sezoni i verës po përfundon dhe po afron sezoni i vjeshtës e më pas i dimrit duhet të ndiqen dhe shihen ‘trendet’ për veshjet.

Këtë herë shohim disa nga palltot që priten të jenë mjaft në modë gjatë  stinës të vjeshtës. Pallto është padyshim një element i rëndësishëm, pasi i jep veshjes shkëlqimin e duhur./Opinion.al/

Pas