Aktualitet

Foto/ Nis ora policore, zbrazet Tirana


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:29 - 11/11/20 |
Opi Nion

Sot në orën 22:00 ka nisur kufizimi i qarkullimit në Shqipëri që do të zgjaste deri në orën 06:00.

Ndërkohë, rrugët në Tiranë janë thuajse bosh, ndërsa në rrugë mund të shihet shumë rrallë ndonjë makinë që mund lëvizi për çështje pune, urgjence shëndetësore.

Siç shihet nga fotot, Bulevardi kryesor i Tiranës dhe kryqëzimet kontrollohen nga policia e cila do të gjobisë çdo person që shkel masat anti-COVID./ Opinion.al

LEXO EDHE: Covid-19/ Sonte nis mbyllja, kategoritë që përjashtohen

Pas