InstaBIZ

FOTO/Nga Çiljeta te Klea Huta, ja VIP-at që u rikthyen në shkollën e tyre “Sami Frashëri”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:50 - 13/11/22 |
Opi Nion

Dje u festua 60 vjetori i hapjes së një prej shkollave më të njohura të Tiranës, gjimnazit “Sami Frashëri”.

Në këtë ceremoni që përkon edhe me ringritjen nga e para të kësaj shkolle, Bashkia e Tiranë organizoi një sërë aktivitetesh ku nuk munguan as emrat e njohur të artit që kanë dalë nga bankat e këtij gjimnazi.

Sikurse mund të shihni dhe nga këto foto, Klea Huta, Çiljeta Xhilaga, Xhesika Polo kanë performuar në shkollën ku hodhën hapat e parë në rrugën e artit, ndërsa kanë takuar dhe ish-zyshat e tyre.

 

 

 

Pas