-Jetë dhe Stil

Foto/ Ndryshimi në pamjen e presidentes së Kosovës, Vjosa OsmaniBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:03 - 21/02/22 |
Opi Nion

Vjosa Osmani, presidentja e Kosovës së fundmi ka tërhequr vëmendjen e mediave me pamjen e saj fizike.

Në foto e fundit që qarkullojnë në mediat sociale gjatë takimeve të saj në Mynih, vihet re një ndryshim në peshën e Presidentes së Kosovës.

Ashtu si shihet edhe në pamje, Osmani ka humbur disa kile, duke u shfaqur elegante dhe me plot sharm./Opinion.al

 

Pas