Te Fundit

FOTO/ Momenti kur Kim merr armën, qëllon me mitraloz dhe pistoletë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:09 - 21/05/21 |
Opi Nion

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim, këtë të premte ka qenë pjesë e një prej seancave stërvitore ushtarake të Defender Europe 21.

Sikurse shohim edhe nga fotot e mëposhtme ambasadorja Kim ka bërë qitje me armë automatike dhe pistoletë.

“Defender 21”, është stërvitja më e madhja ushtarake që pret Shqipëria si aleate e NATO-s, me pjesëmarrjen e rreth 28 mijë trupave shumëkombëshe./Opinion.al

 

 

Pas