Life Style

Foto/Modeli brazilian martohet me 9 gra në të njëjtën kohë, ja arsyejaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:28 - 19/11/21 |
Opi Nion

Një model brazilian është martuar me 9 gra në të njëjtën kohë. Mësohet se i riu, Arthur O Urso, vendosi të martohej me të nënta gratë, në një ceremoni kolektive për të festuar “dashurinë e lirë”.

Siç shihet edhe në foto, 9 gratë janë veshur me fustane të bardha dhe mbajnë në duar lule. Sipas mediave të huaja, dasma u zhvillua në një kishë katolike në qytetin e Sao Paulos, në Brazil.

Më parë Arthur ishte i martuar vetëm me blogeren Laura Kazaki, teksa kaluan edhe muajin e mjaltit.

Më pas ai vendosi të zyrtarizojnë martesën me nëntë gra të tjera për të festuar “dashurinë e lirë” dhe për të protestuar kundër monogamisë./Opinion.al

Pas